to miejsce stworzone z myślą o pacjentach, którzy mają szczególne wymagania odnośnie wysokiego poziomu świadczonych usług. Profesjonalnie wykształcony personel z dużą wiedzą merytoryczną i praktyczną oraz nienaganna higiena zgodna z wytycznymi UE to tylko nieliczne powody, dla których warto nas odwiedzić. Współpracujemy z liderami rynku usług medycyny estetycznej i kosmetologicznej oraz dysponujemy linią sterylizacyjną wyposażoną w autoklaw kategorii B.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług kosmetologii estetycznej (peelingi chemiczne i mechaniczne, wypełniacze zmarszczek, mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa i wiele innych), a także kosmetyki upiększającej (makijaż permanentny, zabiegi pielęgnacyjne, masaże, wizaż, stylizacja paznokci, podologia).

W trosce o zdrowy wygląd i dobre samopoczucie naszych gości starannie dobieramy dermokosmetyki oraz terapie zabiegowe, a przytulne wnętrza Centrum i atmosfera pełna zaufania stanowią doskonałe warunki do ukojenia zmysłów i relaksu.

Pracownicy

Małgorzata Błażejewska – mgr kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych z pedagogiki w WSNHiD w Poznaniu, linergistka. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, terapii antiaging, makijażu permanentnego oraz podologii.
Wiedzę zawodową i doświadczenie praktyczne zdobyła pracując w trzech najbardziej znanych klinikach medycyny estetycznej i kosmetologii w Poznaniu.