Wysoka jakość i estetyka wykonanego przez nas makijażu permanentnego, do których przywiązujemy dużą wagę, skłoniły nas do wyboru najwyższej jakości sprzętu i pigmentów marki Purebeau. Jest to niemiecki lider na rynku linergistyki. Urządzenia do makijażu mają wbudowany system antyrotacyjny, co powoduje nieskazitelną i bardzo delikatną pracę igły. Natomiast pigmenty posiadają czystą barwę, bardzo silne wypigmentowanie, a co najważniejsze, z upływem czasu nie przeobrażają się w inny kolor.

Wszystkie akcesoria i części sprzętu są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie kategorii B, co zapewnia wysoki poziom higieny naszych usług.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny?  

W zależności od typu i kolorytu skóry od 2 do 5 lat. Gdy makijaż zaczyna tracić nasycenie, w każdym momencie może zostać odświeżony. Wielką zaletą odnowy jest możliwość dobrania zupełnie nowego kształtu i zmiana swojego wizerunku.  

Czy zabieg jest bezpieczny?  

Wszystkie używane przez nas pigmenty, igły i urządzenia zostały przebadane dermatologicznie, uzyskały niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie wymagania higieny.  

Jak jest wykonywany?  

Każdy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której ustalany jest kształt i kolor optymalny do typu Państwa urody. Idealny makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny, lekko podkreślać walory a maskować mankamenty.  

W dalszej części zabiegu:  

  • Na skórę nanosimy lekko znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 minut.
  • Delikatnie rysujemy igłą oraz farbą kontury, następnie ostrożnie otwieramy górną warstwę skóry. 
    W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontury. Aby były one czyste i bez zarzutów, pracujemy niemal wyłącznie igłą-1. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne.
  • Za pomocą urządzenia Purebeau wprowadzamy pigment w naskórek.
  • Aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, zawsze pracujemy na dwóch różnych pigmentach.  

A efekty? 

Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a dzięki namalowanym włoskom brwi są równomierne i gęste.  

Czy zabieg boli?  

Ból jest niestety sprawą indywidualną – tak jak podczas zastrzyku. Dokładany jednak wszelkich starań, aby go zminimalizować. Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie.  

Jak długo się goi?

Jedyna niedogodność po wykonanym makijażu to złuszczenie się naskórka na 3-4 dzień po zabiegu. Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie.  Naszym celem jest Państwa pełna satysfakcja poprzez wykonanie makijażu w sposób perfekcyjny i estetyczny przy założeniu jak najbardziej naturalnego wyglądu. Nasza wiedza nieustannie się rozwija, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w świecie makijażu permanentnego. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, targach i wystawach.